Hovedside
Tillitsvalgte
Om klubben
Bli medlem
Kontakt/vegbeskrivelse
 
Treningstider
Kurs
Aktiviteter
Terminliste
Resultater
 
 
Div info
Bilder
Skryteside
Grasrotandelen
Linker

 

 

 

RIK høststevne 14. og 15. september 2013

Dommere: Arvid Krogh (FP/IPO/SL/SPH/RSP/RRP) og Heidi Tokstad (UHP)

Prøve Hundens navn Rase Hundefører
A
B
 
Sum
Predikat
RSP 1 Kogaråsen's Vegas Tervuren Marit Bjørningstad
170
72
 
242
G
RSP 2 Cayira's Fucsie Schäfer Britt Haugen
67
37
 
104
M
RSP 2 XO Fenja Schäfer Oddrun Rundtom
165
91
 
256
G
RSP 3 Atenagården Hexx Schäfer Helge Landfastøien
73
82
 
155
M
RRP 1 Kustmarken's Xara Schäfer Else Irene Foseid
166
73
 
239
T
RRP 2 Smooth X-clusive Darrel Of Torresly Collie Sissel Ekhougen
38
70
 
108
M
Prøve Hundens navn Rase Hundefører
A
B
C
Sum
SL 1 Kustmarken's Xara Schäfer Else Irene Foseid
88
76
 
164
G
SPH 1 Sagafossen's Bravozulu til Caranina Riesen Nina Gjødingseter
 
42
M
IPO 3 Åkerblommans Pharos Dancimeras Riesen Vidar Haarberg
87
80
83
250
G
IPO 3 Brakeless Devine Daredevil Malinois Line Hamar
5
92
81
178
M
Prøve Hundens navn Rase Hundefører
Resultat
BH Gråmanns Emmy Schäfer Thea Bjørnerud
Bestått
BH Pasofino's Pepsi Schäfer Egil Jacobsen
Bestått
BH Ariens Ay-Zimba Schäfer Wenche-Tove Alme
Bestått
BH Cutulus Deluca Schäfer Nils Harald Vestrum
Ikke bestått
BH Finikas C-Goya Schäfer Kari Fiskvik
Ikke bestått
UHP Veemtroppens Brask Schäfer Rolf Evensen
Bestått
UHP Veemtroppens Ælli Schäfer Guri Kårvatn
Bestått
UHP Truem French Encounter Aussie Trine Krøtøy Sand
Bestått
UHP Cutulus Deluca Schäfer Nils Harald Vestrum
Ikke bestått

RIK sommerstevne 22. juni 2013

Dommere: Heidi Tokstad (RRP/RSP) og Percy Kembel (IPO/SL)

Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B   Sum
Predikat
RRP1
Smooth X-clusive Darrel of Torresly
Collie Sissel Ekhougen 94 75   169 M
RSP2
Yxo av Waltzygården
Schäfer Jan Roald Fenne 193 62   255 M
RRP 3 Vangteigen's Deco Schäfer Jon-Arne Vedvik 179 83   262 G
Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B
C
Sum  
SL 1 Sniffer's Qastor Schäfer Morten Karlsen 79 70   149 T
IPO2 Veemtroppens Brask Schäfer Rolf Evensen 70 70 82 222 T
SL2 Jettemor's Ultra Schäfer Anita Karlsen 97 92   189 SG
SL2 XO Fenja Schäfer Oddrun Rundtom 83 72   155 T
IPO3 Vangteigen's Diablo Schäfer Arild Bjorli 98 90 83 271 SG, cert
SL3 Romi's Nila Schäfer Thea Bjørnerud 93 85   178 G
SL3 Brakeless Devine Daredevil Malinois Line Hamar 70 87   157 T
SL 3 Unnitorpets Dämpa Schäfer Jenny van Zwoll 73 73   146 T

RIK kveldsstevne 12. juni 2013

Dommere: Rolf Evensen (BH) og Heidi Tokstad (UHP)

Prøve Hundens navn Rase Hundefører Resultat
BH Bruksgården's Norton Riesen Berit Behrns Bestått
BH Doc From Mike's Place Malinois Terje Sneeggen Bestått
BH Utzon's Prada Schäfer Ivan Jenssen Bestått
BH Finika's Ylvis Schäfer Eva Myhre Berget Ikke bestått
BH Yobaro's Bettina Schäfer Eva Myhre Berget Ikke bestått
BH Iveco's Knerten Schäfer Veronica Aasen Ikke bestått
BH Wiranno's Fiona Schäfer Trine Torp Didriksen Ikke bestått
UHP Vangteigen's Era Schäfer Bodhild Øibakken Bestått

 

Vårstevne 11. og 12. mai 2013:

Dommer utstilling Tysk mønster søndag Bjørn Lundberget

Klasse/Kjønn Premiering Hundens navn Eier
Valp, normalhår
6-9 mnd hann ML1 Milo av Røstadgården Nina Storrø og Øyvind Sæther
ML2 Mario av Røstedgården Lene Bakke
9-12 mnd hann ML1 Ashan Kahn av Svebø Olav Veggeberg
4-9 mnd tispe ML1 Komsas's Dee Dee Kristian Jacobsen
Valp, langhår
6-9 mnd tispe ML1 Molly av Røstadgården Britt Haugen og Jan Larsen
Voksen, normalhår
BK-Hann V1 AD BH SchH3 Kkl1 Giro av Røstadgården Nina Storrø og Øyvind Sæther
AK-Tispe G1 BH Vangteigen's Era Bodhild Øibakken
BK-Tispe V1 IPO1 Owinn's Wanesca Mona Søderholm

Dommer utstilling lørdag Tom Kankkonen

Klasse/Kjønn Premiering Hundens navn Eier
Valp, normalhår
6-9 mnd tispe 1-BIR Zweet Like Candy av Perlegården Kristin Kjellsen
Valp, langhår
6-9 mnd tispe 1-BIR Welincha's Nixe Margrete Lund Johansen
Voksen, normalhår
JK-Hann Ex-1 Ashan Kahn av Svebø Olav Veggeberg
AUK-Hann Ex-1-ck-4bhk Ingodds Reodor Felgen Mette Austad, Arne Holm
BK-Hann Ex-1-ck-cert-1bhk-BIR BH IPO1 Veemtroppens Brask Kjersti Bjørklund/Rolf Evensen
Ex-2-ck-res cert-3bhk IPO1 KKL1 Nash Vom Welsetal Klaus Oelmeyer
CHK-Hann Ex-1-ck-2bhk BH SCHH1 AD N UCH Ingodds Ellos Arne Holm/Liv Evjen
JK-Tispe Ex-1-ck-cert-2btk Veemtroppens Helmi Øyvind Sørlie
Ex-2-ck Hennagardens Belva Kari Helene og Tommy Knestang
AUK-Tispe Ex-1-ck-res cert-3btk Ascari's Frida Kjell Hellerud
Ex-2-ck Ingodds Ricki Kjell Henry Antonsen
AK- Tispe Ex-1-ck-4btk Karly av Lisgard Lisbeth Kvinge/Ingar Brøderud
IM Senterro's Aqua-Anemy Roar Lundstein
CHK-Tispe Ex-1-ck-1btk-BIM N SE UCH BH SCHH1 AD Ingodds Follis Arne Holm/Mette Austad
Voksen, langhår
JK-Hann Ex-1 Ulvgårdens Pixel Torild Sviund
JK-Tispe Ex-1 Falkøen's Tanja Jon Ola Sviund

 

Dommer lydighet lørdag Arild Berntsen

Kl

Plass

Hundens navn

Eier

Rase

Poeng

Premie

1 1 Doubleuse Amazing Star Tone Merete Berg Golden retriever 187,5 1. pr.
1 2 Romi's Penny Lane Randi Hansen Schäfer 184,0 1. pr.
1 3 N SE VCH Mementos Romans Gretha W. Laeskogen Labrador  174,0 1. pr.
1 4 BH Vangteigen's Era Bodhild K. Øibakken Schäfer 163,5 1. pr.
1 5 Hagahaugens Dokka Eva Rustad Sletten Airedale Terrier 158,0 2. pr.
1 6 BH Jimmy Sissel Ekhougen Norsk Buhund 148,5 2. pr.
1 7 Thormod Ingunn Holmen Blanding 144,5 2. pr.
1 8 Cesar Martha Aase Blanding 141,5 2. pr.
1 9 NV-12 NJV-12 Gabrielle Du Ranc De Bannes Renate Skophamar Engelsk mastiff 110,5 3. pr.
1 10 Knertebo's Rush By Fantasy Tore Andre Aune Rottweiler Brutt
2 1 BH Romi's Odi Britt Håvi Schäfer 179,0 1. pr.
2 2 BH Bjørnulvs P-Zeren Bente Hansen Schäfer 165,5 1. pr.
2 3 Gråsiskas Virvelvind Stine Strander Welsh Corgi C. 153,0 2. pr.
2 4 Migeva Ice Ice Baby Stine Strander Welsh Corgi C. 129,0 2. pr.
2 IM Regadog's Little Luxury Lill Tove Frantzhus Stor puddel
3 1 Luke Trine Røykaas Border Collie 250,5 2. pr.
3 IM Foxy Diamond's Bond James-Bond Trine Røykaas Manchester terrier
Elite 1 BH Veemtroppens Ælli Guri Kårvatn Schäfer 282,5 1. pr.
Elite 2 N VCH BCH Sort Guld Beira Mar Line Moen Flat Coated Retriever 240,0 2. pr.
Elite 3 Akita Unni Høyer Irsk Setter 215,5 3. pr.
Elite 4 Cathio's Blue Shadow Lise-Lotte Gundersen Cocker Spaniel 197,5 3. pr.

 

Høststevne 17.09.2011

 

Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B   Sum
Predikat
RSP3 Ginnie av Midälvaland Sch Mona Reinfjord Samsonstuen 196 89   285 SG, CERT
RSP 3 Skogstrollet`s Fit For Fight Sch Anne Margrethe Haga 181 86   267 G
RSP 3 Prolines Alma Sch Cato Eriksen 179 70   249 G
RSP 1 Havrevingens Aya Hgh

Elin A. Hagen

177 80   257 G
Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B
C
Sum  
SL 1 Romi`s Nila Sch Thea Bjørnerud 87 81   168 G
SPH 1 Havrevingens Ambra Hgh Anne Gry Øyeflaten       82 G
IPO V Winlund Omen Sch Tone Ørjasæter       88 G
IPO 1 Brakeless Devine Daredevil Malle Line Hamar 82 85 90 257 G
Prøve Hundens navn Rase Hundefører Resultat
BH Navarras Prima Pallina DSG Tommy Knestang Bestått

 

RIK Kveldstevne 8.juni 2011

Dommere: Heidi Tokstad og Terje Hammerseng

Prøve
Hundens navn Rase Hundefører A B   Sum
Predikat
RSP 1 BH Atenagardens Hexx Sch Helge Landfastøien 140 71   211
T
RRP 2 Ribkas Beretta Sch Kenneth Madsen 116 77   193
M
Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B
C
Sum
SL 1 Bjørnulvs O`Skadi Sch Arve Ringlund 70 60   130
M
IPO V Brakeless Devine Daredevil Mal Line Hamar   97   97
F
Prøve Hundens navn Rase Hundefører Resultat
BH Romi's Nila Sch Thea Bjørnerud Bestått
BH Bjørnulvs O'Terrox Sch Trine Teien Bestått
BH Wait`n See of Torro Collie Randi Krokan Bestått
BH Oscarberg Aja Rottw Lorang Brendløkken Bestått
BH NUCH Stroll`s Eternity Moment Dober Marie Therèse Sundvold Bestått
BH Filandia av Wennigården Sch Geir Ivar Andreassen Bestått

 

LP Resultat avd. Oppland  14. mai 2011

Lydighet 14.05.2011. Dommer: Arild Berntsen  

HUNDENS NAVN

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Veemtroppens Albert
Anne Østlie
1
180 ,0
1pr
Arcanorums Fabo Fareraz
Ann Vivi Sneve
1
175,5
1pr
Drefvikens Ascot
Birgit Husom
1
136,5
3pr
Revhibakken`s Sweetly Sophie
Ottar Hemstad
1
119,0
3pr
Ronja
Sølvi Trinerud
1
117,0
3pr
Zelini`s Caffè Mocca
Astrid M Helle
1
109,0
3pr
Lykkejegernes Promenade
Lene Berntsen
1
106,0
3pr
Babe
James Daniel
1
92,0
 
Akersborg Hera
Eva Trasti
1
trukket
 
Vance Rocky The Black Forest
Lene Berntsen
1
Brutt
 
Fiery Night Calls Av Aussieboxy
Merete Bruun
2
173,0
1pr
Kronvallaren Non Stop
Rita Tåje
2
142,0
2pr
Deepeyes`s Poison Ivy I
Gunn Eva Østdahl
2
138,0
3pr
Lady
Eva Trasti
2
116,0
3pr
Flat Garden`s Maria X V
Marit Amlien
2
100,0
3 pr
Gemdalens Restless Randalph
Laila Brose
2
92,0
 
Kayoba`s Restless Randalph
Rose-Mari Tiedman
2
77,5
 
Stibolts Anti
Grethe Børresen
2
20,0
 
Channty
Ellen Kåsastul
2
brutt
 
Eagermind Saeta Benigna
Linda E Haynes
3
207,5
3pr
Pipino`s Athilla
Bjørn Byggerud
3
206,0
3pr
Sunline Hey I`m Bobby Brown
Annie Bråten
3
171,5
 
Eyemarkens Ecco
Teresa Christiansen
elite
262,0
1pr
Akita
Unni Høyer
elite
236,0
2pr
NORD INT LCH Pluto
Solgunn Roarsen
elite
227,0
2pr
Thicha`s Beautiful Niko Mikkel
Ronny Lillebakken
elite
142,5
 

 

Valpeskue og utstillig 14.05.2011
NSchK. avd. Oppland

Dommer: Fredrik Steen

4 - 6 Måneder Hannhund
ML1 5002 Ascari's C-Sar
NO31181/11, 24/11/10, Sort/ Brun E: Hellerud,
Kjell, Østby, 1870 Ørje O: Hellerud Kjell Johs, 1870 Ørje (SCHH1
Rothco's Ashan Kahn - Ascari's Quanta)

ML2 5001 Birk Av Allfast
UREG001, 23/11/10, E: Hege Kathrine Furuseth,
Øvre Båsrøstvei 17, 5307 (Vento Von Der Hopfenhalla - Minga Av
Vinnvarg)

ML3 9500 Jolizi`s Q-Bus
UREG008, 14/12/10, E: Linda Fredriksen & Siw
Thorslund, Teienveien 46, 3180 O: Linda Fredriksen & Siw
Thorslund, 3180, (Schh3,kkl1 Adelnor`s Jello - Mh Tormenstorp
Janis Joplin)

6 - 9 Måneder Hannhund
BIR ML1  5007 Romi's Oblix
NO56026/10, 08/10/10, Sort/Brun E: Syversen, Rolf
Arne O: Mangerud Rolf, Aagesen Trond, 1900 Fetsund (SCHH1
Furbo Degli Achei - INT N S UCH AD BH SCHH3 Romi's Jessa)

ML2 5005 Veemtroppens Brask
NO58864/10, 30/08/10, Sort/Brun E:
Bjørklund, Kjersti/Evensen, Rolf, Lars Jordes Veg 2, 2615
Lillehammer O: Aspengren Tor, 1555 Son (BH AD SCHH3 Ober
Von Bad-Boll - BH AD N LCH SCHH1 Veemtroppens Klippa)

ML3 5006 Team Marlboros Janko
DK16801/2010, 15/09/10, E: Arne
Johansen, Korsegårdveien 60, 1809 O: , (Renzo Vom Holtkamfer
See - Cayiras Frøya)

ML4 5004 Veemtroppens Drago
NO32620/11, 18/10/10, E: Fredrik Ringen,
1555 O: Tor Aspengren, (Schh3 Tuareg Bad Boll - Schh3, Kkl1,
NORDV06, NUCH Veemtroppens Riska

4 - 6 Måneder Tispe
ML1 5011 Team Marlboros Karmen
DK00639/2011, 22/11/10, E: Arne
Johansen O: Team Marlboro, Danmark (Guccy Vom Heinrichplatz -
Team Marlboros Quess)

 

ML2 5008 Ascari's Cleopatra
NO31185/11, 24/11/10, Sort/ Brun E: Hellerud,
Kjell, Østby, 1870 Ørje O: Hellerud Kjell Johs, 1870 Ørje (SCHH1
Rothco's Ashan Kahn - Ascari's Quanta)

ML3 5010 Ascari`s Chanti
UREG004, 24/11/10, E: Jan Kåre Berntsen,
Rødåsen 16, 1870 O: Kjell Hellerud, Østby (Ritchco`s Ashan Kahn
- Ascari`s Quanta)

ML4 5009 Fancy Av Trinento
NO31955/11, 25/12/10, Sort/Brun E:
Rokvamslien, Torill, Baklivn. 1704, 2651 Østre Gausdal O: Groth
Trond-Egil Og Torill E, 3070 Sande I Vestfold (N S UCH AD BH
SCHH3 NV-05 Ingodds Agassi - AD BH Thelma Av Trinento)

 

6 - 9 Måneder Tispe
BIM ML1 5022 Veemtroppens Donna
NO32622/11, 18/10/10, Sort/Brun E:
Tannåneset, Anne Marie, 2423 Østby O: Aspengren Tor, 1555 Son
(BH AD SCHH3 Tuareg Von Bad-Boll - NORDV-06 BH AD SCHH 3
Veemtroppens Riska)
ML2 5015 Tormenstorp Pradha
SE64630/2010, 21/10/10, Sort/Brun E:
Lunde, Tine A, Gallebergveien 180, 3070 Sande I Vestfold O:
Vängkvist, Marie-Louise Og Fredrik, Sverige (AD BH SCHH3

ML3 5021 Aritza Av Ulvefoss
NO58435/10, 17/10/10, Sort/Brun E:
Johansen, Nina Solveig, Storsvea 5, 2840 Reinsvoll O: Johansen,
Nina Solveig, 2840 Reinsvoll (Cayira's Herro - BH AD SCHH1 Qira
Av Vinnvarg)

ML4 5013 Romi's Odi
NO56029/10, 08/10/10, Sort/Brun E: Håvi, Britt, Carl
Bergersensv 43, 1481 Hagan O: Mangerud Rolf, Aagesen Trond,
1900 Fetsund (SCHH1 Furbo Degli Achei - INT N S UCH AD BH
SCHH3 Romi's Jessa)

Juniorklasse Hannhund
Excellent 1 CK 0002 Iveco's Herro
NO43413/10, 12/04/10, Sort/Brun E: Skreden,
Jonny Idar, Ruste, 2640 Vinstra O: Bjørgan Monica Og Hildegunn,
2320 Furnes (SCHH1 Nero Vom Arkanum - BH AD SCHH1 Sun
Vom Nordteich)

Excellent 2 0001 Kito Av Wennigården
NO47943/10, 09/01/10, Sort/Brun E: Lien,
Kai Tore Og Britt-Karin, 2634 Fåvang O: Rinde Ronny, 6885
Årdalstangen (N UCH SCHH1 Costanix Av Locathelli - SCHH1 BH
AD Tracy Vom Uckerstrom)

Excellent 3 0003 Marschas Khan
 NO40987/10, 12/04/10, Sort/Brun E: Løkke, Knut
Oddvar, Grevlinglia 4 A, 1270 Oslo O: Olsen Gunnar, Knestang,
Kari Helene Og Tommy, 2372 Brøttum (SCHH3 Dux De Cuatro
Flores - N UCH BH AD IPO1 SCHH1 Marschas Schira
Unghund Klasse Hannhund
Excellent1, CK, 2BHK, RES.CERT 0005 Finika's Xo
NO36778/10, 30/10/09, Sort/Brun E: Larsen, Frode
Thane, Østerhagen, 2340 Løten O: Larsen Torild Th Og Frode Th,
2340 Løten (SCHH3 Ustinov Vom Römerland - AD BH SCHH1
Finika's Leasy)

Excellent 2 CK, 3BHK 0004 Willy Av Vinnvarg
NO60025/09, 06/11/09, Sort/Brun E: Furuseth,
Hege, Øvre Båsrøstvei 17, 2480 Koppang O: Sæther Grethe Randi
Og Tormod, 3516 Hønefoss (BH AD SCHH3 N UCH Lukas Av
Vinnvarg - Naica Av Vinnvarg)

 

Åpen Klasse Hannhund
Excellent 1 0007 Cayira's Vodka
13010/08, 03/03/08, Sort/Gul E: Lien, Britt Karin
Og Kai Tore, 2634 Fåvang O: Gundersen Gunn Og Rune/Andersen
Tom Og Nina, 1615 Fredrikstad (N UCH NORDJV-06 NV-07
Ebafarmens Baron - Fastie's Bixi)

 

Brukshundklasse Hannhund
Excellent CK, 1BHK, BIM, CERT 0010 BH AD SCHH1 Falkøen's Tommi
06183/07, 22/09/06, Sort/Brun
E: Sobhieh, Haitham, Østskogvn. 24, 3470 Slemmestad O: Olsen
Wenche, Kjell Olaf Og Sønslien Jørn P, 4878 Grimstad (SCHH3
BH Wiluna's Karo - N UCH SCHH1 Falkøen's Azeena)

Excellent 2, CK, 4BHK 0008 AD BH SCHH1 Finika's Lex
08401/08, 24/10/07, Sort/Brun E:
Karlsen, Raymond/Larsen, Frode Th., Ytterstadvn. 49, 1626
Manstad O: Larsen Torild Th Og Frode Th, 2340 Løten (SCHH2
Gildewangen's R-Royce - Zimi Av Thorarinn)

 

Juniorklasse Tispe
Exellent 1, CK, 3BTK 0014 Gildewangen's Akva
 NO33399/11, 26/05/10, Sort/Brun E: Hop,
Geir, Likvernveien 179, 2412 Sørskogbygda O: Wangberg Hilde,
1827 Hobøl (SCHH1 Rothco's Ashan Kahn - AD BH SCHH1
Gildewangen's Qos-Qos)

Excellent 2, CK, 4BTK 0013 Risky Av Perlegården
NO36177/11, 05/04/10, Sort/Brun E:
Stenseth, Tonje Haugen, Strømstad Terrasse 14, 2843 Eina O:
Nymoen Kjell/ Knutsen Jeanette, 3340 Åmot (SCHH2 BH AD
Quinto Vom Farbenspiel - Fancy Av Perlegården)

Excellent 3, CK 0011 Cayira's Jara
NO46494/10, 03/02/10, Sort/Brun E: Johansen,
Arne Olav, Korsgårdveien 60, 1809 Askim O: Gundersen Gunn Og
Rune/Andersen Tom Og Nina, 1615 Fredrikstad (N UCH
NORDJV-06 NV-07 Ebafarmens Baron - BH AD BHP1 N UCH
Cayira's Frøyha)

Excellent 4 0012 Yobaro's Ariel
NO33566/11, 07/07/10, Sort/Brun E: Wangberg,
Hilde, Bråthe Gård, 1827 Hobøl O: Danielsen Lena Og Tore/
Bordevik Margrethe, 2340 Løten (AD BH SCHH3 Gildewangen's
Vax - BH Finika's Julita)

Unghund Klasse Tispe
Excellent 1, CK 0016 Finika's Yuppi
NO36773/10, 26/11/09, Sort/Brun E: Danielsen,
Tore Og Lena, Arvtun, 2340 Løten O: Larsen Torild Th Og Frode
Th, 2340 Løten (BH AD SCHH3 N UCH Ebafarmens Grizzly - BH
AD SCHH1 Finika's Nadia)

Excellent 2, CK 0015 Veemtroppens Ønske
NO56398/09, 01/10/09, E: Lundberget S.
Og B/ Aspengren T, Korsbergvn 50, 2420 Trysil O: Aspengren Tor,
1555 Son (BH AD SCHH2 Vanos Van Noort - NORDV-06 BH AD
SCHH 3 Veemtroppens Riska)

Åpen Klasse Tispe
Exellent 1, CK 0019 Romi's Nea
NO49441/09, 10/04/09, Sort/Brun E: Høve
Marit/Wreming Annelie, Flakk-Kleiva, 7070 Bosberg O: Mangerud
Rolf, Aagesen Trond, 1900 Fetsund (AD BH SCHH3 Bojan Vom
Pendler - INT N S UCH AD BH SCHH3 Romi's Jessa)

Very Good 0017 Filandia Av Wennigården
NO40369/10, 29/06/09, Sort/Brun E:
Andreassen, Geir Ivar, Fautvegen 11, 2836 Biri O: Rinde Ronny,
6885 Årdalstangen (BH AD SCHH2 Ricco V D Zenteiche - AD BH
SCHH1 India Vom Heinrichplatz)

Very Good 0018 Citagardens Agera
26162/08, 18/07/08, Sort/Brun E: Jakobsen,
Erling/Balevik, Anne-Brit, Myratunet 13, 6800 Førde O: Balevik
Anne-Brit, 6899 Balestrand (BH AD SCHH1 Bomber Vom
Wolfsheim - IPO2 SCHH3 Eva)

Brukshundklasse Tispe
Excellent 1, CK, 1BTK, CERT, BIR 0020 BH AD SCHH1 Finika's Nadia
NO39525/09, 07/12/07, Sort/Brun
E: Larsen, Frode/Danielsen, Lena, Østerhagen, 2340 Løten O:
Larsen Torild Th Og Frode Th, 2416 Jømna (SCHH2
Gildewangen's R-Royce - Finika's Line)

Excellent 2, CK, 2BTK, RES.CERT 0021 BH AD SCHH3 Hassenkam's Ofelia
DK17447/2006, 25/08/06,
Sort/Brun E: Finseth, Liv-Berit/Syversen, Rolf, Høietun 214, 4619
Mosby O: Hassenkam, Tina/Jørgensen, Rene, Danmark (BH AD
SCHH3 Vegas Du Haut Mansard - BH AD SCHH1 Haus Haargaard
Xelma)

Excellent 3, CK 0022 AD BH SCHH1 Finika's Lerke
08408/08, 24/10/07, Sort/Brun E:
Larsen, Jannicken Og Frode Th., Østerhagen, 2340 Løten O:
Larsen Torild Th Og Frode Th, 2340 Løten (SCHH2 Gildewangen's R-Royce - Zimi Av Thorarinn)

 
Resultat avd. Oppland 18.09.2010


Dommer: Rolf Evensen og Heidi Tokstad




Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B   Sum
RSP 3 Ginnie av Midälvaland Sch Mona R. Samsonstuen 177 69   246
RSP 3 Skogstrollets Fit for fight Sch Anne Margrethe Haga 72 83   155
Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B
C
Sum
SchH I Utzon’s M-Zorro Sch Frøydis Watne       Disk.
SchH 2 Utzon’s Mighty Queen Sch Kristian Sanne 15 72 20 107
SL 2 Atenagården’s Hexx Sch Helge Landfastøien 93 91   184
Prøve Hundens navn Rase Hundefører Resultat
BH Brakeless Devine Daredevil Malle Line Hamar Bestått
BH Winlunds Omen Sch Tone Ørjasæter Bestått
BH Filandia Lucky Sch Geir Ivar Ikke bestått

 

 

Resultat avd. Oppland 16.06.2010

 

Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B   Sum
SL 3 Marschas Diva Sch Kari Helene S. Knestang 88 75   163
SL 3 Molar’s Franco Sch Kjell Rundtom 94 82   176
Prøve Hundens navn Rase Hundefører A B
C
Sum
SchH 2 Schäfermarken’s Birk Bingo Sch Tea Breivik 80 81 70 231
Prøve Hundens navn Rase Hundefører Resultat
BH Skogstrollets vat69 Sch Anne Line Larsen Bestått
BH Betomin’s Yancha Sch Rune Moen Bestått
BH Skogstrollets Johnnie Walker Sch Mari Bekkelund Bestått
BH Emphatici Black Emma Dober Arild Tomassen Ikke bestått
BH Finika’s Rhine Sch Margrethe Bordevik Ikke bestått
UHP Marschas Diva Sch Kari Helene S. Knestang Bestått

 

LP Resultat avd. Oppland  2 mai 2010

Dommer: Arild Berntsen  

HUNDENS NAVN

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Bernweilers Meilers Lille Teddy

Hege Kvernvold

I

126,5

3 pr.

Romi’s Nila

Thea Bjørnerud

I

168

1 pr.

Kornvollaren NonStop

Rita Tåje

I

174,5

1 pr.

Arja

Petra Marie Moen

I

60,5

-

Chanty

Ellen Kåsastul

I

177,5

1 pr.

Siljegården’s E’Wezinne

Annebeth Reinert

I

173

1 pr.

Black Emac Kind of Felix

Kjersti A. Nerby

I

110,5

3 pr.

Vildsilkes Frej

Harriet Larsen

I

155,5

2 pr.

Walkups Yenti

Trine Flåten Skarstein

I

63

-

Kayobas Candy Foss

Anneke von Dam

II

80,5

-

Sribukkens CC Troja

Rita Evelyn Fægr

II

105,5

3 pr.

Grace in Black Dendra

Grethe M. Børresen

III

176,5

-

Xpress

Isabella Grandalen

III

145,5

-

Juicy The ChocoBear av Aussiebox

Oona Bruun

III

210,5

2 pr.

Lauvstuas Malin Karisma

Guro Nordhagen

III

153,5

-

Cash de la Noe d’orient

Annebeh Rinert

III

211,5

3 pr.

Akersberg Scot

Nina Tandberg

Elite

182,5

-

Avsappa de la Noe d’orient

Annebeth Rinert

Elite

261,5

1 pr.

 

 
Resultater 2009
RESULTATER fra Høststevne 19. og 20. september 2009

 

Rik-prøve Hund Rase Fører A B C Totalt
Fp  Boltweilers Casino Rottweiler Ole Tommy Jørgensen - - - Ikke bestått
Fp Contegos Atrix Schæfer Siw-Malin Bye - - - Ikke bestått
IPO V Winlund's Cira Schæfer Tone Ørjasæter 70 82 85 T
237
SL 1  XO Artige Elling Schæfer Anita Karlsen 75 90 - G
165
SL 3 Unnitorpets Dämpa Schæfer Jenny van Zwoll 80 86 - G
166
SL 3 Marschas Chanel Schæfer Tommy Knestang 89 77 - G
166
SchH 1 Contegos Al-Fonzo Schæfer Kine Skaugerud 92 72 96 G
260
SchH 1 Marschas Wayra Schæfer Inger S. Hansen 63 70 89 M
222
SchH 1 Marschas Diva Schæfer Kari Helene Knestang 88 77 82 G
247
SchH 1 Duxie av Camirox Schæfer Finn Åge Johannessen 90 87 80 G
257
SchH 2 Molarche Franko Schæfer Kjell Rundtom 94 76 86 G
256
IPO 2 Schæfermarkens Birk Bingo Schæfer Tea Breivik 63 75 91 M
229
IPO 3 Blackneck's A'Eros Malinois Ole Espen Samuelsen 79 96 96 SG
271
CERT
VPG 3 Brandfjellet's Hot'n Fanzy Schæfer Hilde Haugli 84 85 89 G
258
RSP 3 Skogstrollet`s Fit for Fight Schæfer Anne Margrethe Haga 158 82 - G
240
RSP 3 Veemtroppens Klipp Schæfer Thor Foseid 167 60 - M
227
RSP 3 Ginnie av Midälvaland Schæfer Mona Reinfjord Samsonstuen 196 85   SG
281
CERT
RSP 3 Skogstrollets Dina Schæfer Oddrun M. Rundtom 181 88 - G
269

 

LYDIGHET 3. MAI 2009

DOMMER: ARILD BERNTSEN

LP1

Hund:   Eier:    
Desperados Wicca Hege Sperling Johansen 174,4 1
Sunnline Hey Im Bobby Brown Annie Elisabet Bråten 173,5 2
Skogstrollets 10 camaro 1967 Heidi og Trine Sand 160 3
Sanny Halvard Foss 154 4
Lauvstuas Salsa Surprise Guro Nordhagen 138,5 5
Kayobas Candy Floss Anneke van Dam  114,5 6
Schutzholmens Isaac Nina Aas 104 7
Wellmade Knock Spot Marthe Vikenes 71 8

Lp II

Hund:   Eier:    
Akita Unni Høyer 180,5 1
Skogstrolets Vat69 Anne Line E. Larsen 168,5 2
Indragårdens Bianca  Vidar Venbakken 165,5 3
Eagermind Saeta Bnigna Linda Haynes 142,5 4
Zappa Karianne Haugen 127,5 5

Lp III

Hund:   Eier:    
Thichas Beautiful Niko Mikkel Ronny Lillebakken 254,5 1
Manvargens Qahwa The Saint Birgitt Husom 187 2
Cash De la Noe Dorient Annbeth Reinert 186,5 3
Av-Zan-Iaz Drømmende Brum Hilde Foss 186 4
Luke Mette Linn Kindlistuen 117,5 5

Lp Elite

Hund:   Eier:    
Veemstroppens Klippa  Anne Østli 239,5 1
Asafa De la Noe Dorient Annbeth Reinert 196 2





 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hamar Veterinærsentrum as